tawkSosyal paylaşımYandex: pinterest:Yandex webmaster:
  • Whatsapp / Viber +905414416004

Minsk Galileo Alışveriş Merkezi

Minsk Galileo Alışveriş merkezi


Galileo Alışveriş Merkezi 6-Bobrujskaja Str adrese Minsk en işlek yerlerinden birinde yer almaktadır. Alışveriş Merkezi: merkez otobüs istasyonu, tren istasyonu ve metro istasyonu “Plostchad Lenina”yakın ana ulaşım bağlantı noktalarına yakındır.

Minsk Galileo Alışveriş Merkezi kategorisinde “en İyi Alışveriş Merkezi içinde realt on Altın Anahtarı-2015 kazanmıştır"

Kurulduğu andan günümüze başlayarak Galileo Alışveriş Merkezi Minsk vatandaşlar ve ziyaretçilerin çoğu için en popüler dinlenme yeridir. Sadece Kıyafet, Ayakkabı, aksesuar, oyuncak, hediyelik eşya, kozmetik, gıda ürünleri ve ev aletleri satın almak il kalmaz burada, aynı zamanda ailenizle harika vakit geçirebilirsiniz.

 

Minsk Galileo Alışveriş Merkezi 56.6 bin metrekare yüzey alanı ile katlı bina 7. 7 Gümüş Ekran sinema salonları ile Minsk 60'dan fazla mağaza, fast food restoranı McDonald's, büyük bir yemek alanı, bir çocuk odası, bir yuva bölgesi, güzellik stüdyosu, tırnak bar ve en büyük sinema vardır. Otomobil ve bisikletler için iki park alanları için 500 m2 Park yeri ile geniş bir park alanı vardır.

 

Galileo Office Merkezi

Galileo Ofis Merkezi de rahat güvenli bir ofis merkezi, modern güvenlik sistemleri ve havalandırma ve klima sistemleri ile donatılmış ayrı bir girişe sahip. Alışveriş Merkezi, olumlu bir imaj ve ticari yararları açısından, yüksek ticari faaliyeti, modern iç dekorasyon ve iyi bir altyapı ile bir bölgesinde elverişli konumu nedeniyle ev sahipleri için çok caziptir.

Profesyonel tesis yönetimi BNK Emlak Şirketi tarafından yapılan Galileo Merkezinin ana avantajılarından biridir. Ev sahipleri bizim ile ilgili montaj, sıhhi tesisat, peyzaj, elektrik ve ısıtma şebekeleri bakım, su Tedarik Sistemleri, inşaat işleri, montaj ve bakım, ofis ve iş merkezi yakınlarındaki temizliği-bina topraklarının yanı sıra güvenlik ve emniyet onarmak ve herhangi bir sorunları çözmek zorunda değildir.

Galileo Dükkanları;

 

Galileo alışveriş merkezinde LC waikiki , Defacto gibi türk mağızalarını bulabilirsiniz. Benim size tavsiyem en üst kattaki mağzaları dolaşmadan alışverişe başlamayın. Bu arada gerçekten Minsk Tren istasyonuna yakın olması çok büyük avantaj. Ayrıca Havalimanına da Centraltransfers aracılığı ile çok hızlı ve uygun bir fiytandan (3 kişilik araç)25 euro ile transfer sağlayabilirsiniz.